MIĘDZYSZKOLNY SUKCES NASZEJ UCZENNICY

06-03-2020 9:04

W dniach 3-5 marca w Bielsku-Białej odbywał się VII Festiwal Słowa „Razem w chmurach poezji”, którego organizatorami był Dom Kultury w Lipniku, Szkoła Podstawowa nr 13 w Bielsku-Białej oraz Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich w B-B.

W ramach festiwalu NATALIA S., uczennica kl.6c, wzięła udział w X edycji Międzyszkolnego Konkursu „Mistrz pięknego Czytania, pod tegorocznym hasłem: „Ta książka mnie zauroczyła”. Uczennica za odczytanie fragmentu prozy E.H. Porter, „Pollyanna” otrzymała WYRÓŻNIENIE w kategorii klas od 4 do 6.

Natalia uczestniczyła także w Turnieju Recytatorskim w kategorii „Recytacja”, zajmując  I MIEJSCE wśród uczniów klas od 4 do 6. Uczennica zaprezentowała wiersz W. Szymborskiej pt. "Nienawiść" oraz 4 min. fragment z książki O. Tokarczuk "Prawiek i inne czasy". 

Serdecznie gratulujemy!