Mikołajki z Samorządem Uczniowskim

14-12-2020 8:03

W dniu 7.12.2020 w naszej szkole odbyła się akcja związana z Mikołajkami, którą przygotował samorząd uczniowski. Uczniowie mieli możliwość przebrania się w strój o charakterze świątecznym i pochwalenia się swoim wizerunkiem przed klasą na lekcjach online. Wydarzenie miało na celu wzbudzić atmosferę świąt, która jest bardzo ważna w dzisiejszych trudnych czasach. Każdemu kto wziął udział w zabawie serdecznie dziękujemy i życzymy miłych przygotowań do świąt!

Samorząd uczniowski:

Natalia Stwora- przewodnicząca