Mistrzostwa Bielska-Białej w  Sztafetowych Biegach Przełajowych

08-10-2019 8:26

W dniu 2 października odbyły się Mistrzostwa Bielska-Białej w  Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zawody odbywały się w ramach Igrzysk Dzieci i Młodzierzy. Reprezentacja naszej szkoły zajęła 8 miejsce wśród 20 szkół biorących udział. Sztafeta wystąpiła w składzie: Bieniek Martyna , Grela Maria, Szendzielorz Oliwia, Machnikowska Julia, Gruszecka Judyta, Sandra Sztajno.

Chłopcy młodsi w składzie: Rusinek Oskar, Krańczuk Tomasz, Waligórski Norbert, Micor Krystian, Przygoda Piotr, Żyrek Łukasz zajęli miejsce 11.

Chłopcy starsi uzyskali 9 czas biegu, a wystąpili w składzie: Fojtuch Oliwier, Hasenko Vadym, Korpanty Tymoteusz, Kowalski Wojciech, Dudziński Mateusz,Leraczyk Antoni.

Trzynaste miejsce natomiast zajęła sztafeta dziewcząt starszych która pobiegła w składzie: Kardacka Emilia,Paluch Weronika,Płonka Kinga,Kuc Roksana, Szulc Ewa,  Bieniek Julia.