Pierwsze kroki z kodowaniem i matą edukacyjną.

16-10-2020 8:50

Mata edukacyjna to nowatorskie rozwiązanie metodyczne, które dzięki atrakcyjnej formie jest chętnie wykorzystywane przez nauczycieli. Podczas zabaw na macie dzieci w naszej szkole doskonalą koordynację wzrokowo-ruchową i wyobraźnię ruchową. Wykorzystanie maty ułatwia dzieciom rozumienie zasad kodowania i dekodowania. Więc pierwsze kroki z matą mamy już za sobą. Mata bardzo przypadła uczniom do gustu i  na pewno cyklicznie będziemy ją wykorzystywać kształcąc u uczniów podstawowe kompetencje.