Poczuj magię świąt - kiermasz świąteczny:)

08-12-2022 10:12

W minioną środę w naszej szkole odbył się Kiermasz Świąteczny. Cieszymy się, że po kilku latach przerwy spowodowanej pandemią, mogliśmy znów spotkać się w świątecznej atmosferze. Uczniowie, rodzice i grono pedagogiczne przygotowali szereg atrakcji . A w śród nich:

• stoisko z domowymi wypiekami,
  • kawiarenka,
  • loteria fantowa,
  • gofry,
  • malowanie twarzy,
  • zaplatanie warkoczyków,
  • ozdoby świąteczne,
  • ręcznie robiona biżuteria,
  • wspólne śpiewanie kolęd.

Łączny dochód ze stoisk wyniósł 9931 zł i zostanie w całości zasili konto Rady Rodziców.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i wsparcie.