Ślubowanie uczniów klas pierwszych

14-10-2019 19:37

Dnia 11 października 2019 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Uroczystość ta wpisała się na stałe w kalendarz imprez szkolnych. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów, które wzbudziło wiele emocji. Aktu pasowania dokonała dyrektor szkoły p. Aleksandra Pękala. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 20 im. Jerzego Kukuczki.

Ta szkolna uroczystość dostarczyła pierwszoklasistom niezapomnianych przeżyć, rodzicom wiele wzruszeń, nauczycielom dumy i radości z nowo przyjętych uczniów.

Mamy nadzieję, że każdy dzień w naszej szkole przyniesie nowym uczniom wiele radosnych chwil.

Więcej zdjęć w galerii...