Szkolny Turniej Szachowy!

11-10-2019 12:01

10 października 2019 r. w bibliotece szkolnej odbył się Szkolny Turniej Szachowy. Jedenastu uczniów naszej szkoły wzięło udział w rozgrywkach. Nad prawidłowym przebiegiem Turnieju czuwał gościnnie wizytujący w szkole szachista z Anglii.

Podczas spotkania zostały wyselekcjonowane dwie drużyny, które wezmą udziału w Igrzyskach Młodzieżowych - szachy drużynowe dziewcząt i chłopców w dniach 15 - 16 października. Szkołę Podstawową nr 20 będzie reprezentować czterech graczy z klasy 5 i 6 oraz czterech graczy z klasy 7 i 8.

Turniej został zorganizowany przez pracowników biblioteki szkolnej.