SP 20 POMAGA!

16-03-2022 7:52

Kto by pomyślał, że bułki mogą sprawić tyle radości❤️
Dziękujemy Szkole Podstawowej nr 20 im. Jerzego Kukuczki w Bielsku-Białej❣️ oraz niezastąpionej Agnieszce.
Dzieci widząc nas z tym "prezentem" - biegły i pytały czy mogą pomóc🤭
Niewiele trzeba… wystarczy być CZŁOWIEKIEM💗
Dziękujemy za tak potrzebną żywność, owoce, warzywa i artykuły spożywcze.
Potrzeby są wielkie.
Podajemy listę z rzeczami, które przyjmiemy w każdej ilości - są to naprawdę ważne produkty, które uciekają z naszego magazynu w zatrważającym tempie, co jest oczywiste przy tak ogromnej liczbie osób (prawie 300), które mamy pod swoimi skrzydłami✊💙💛
A więc pilnie potrzebujemy🙏:
🔵Mleko zwykle
🔵Kasza gryczana
🟡Ziemniaki
🔵Świeże owoce
🟡Świeże warzywa
🔵Jogurty
🟡Serki do smarowania
🔵Sery żółte
🟡Parówki
🔵Serki topione
🟡Jogurty
🔵Kabanosy
🟡Mleko Modyfikowane NAN 5(!)
🔵Pampersy 5(!)
Podstawy, które są potrzebne do przygotowywania najprostszych posiłków. Coś na śniadanie czy kolacje - to właśnie produkty, których naprawdę potrzebujemy.
Będziemy bardzo wdzięczni za udostępnienia i poinformowanie zainteresowanych osób💙💛
Wierzymy w WASZE WIELKIE SERCA, które okazaliście już nie raz❗️
#🇺🇦BRATERSTWO🇵🇱