Sprawozdanie z realizacji zadań XII edycji kampanii  „Szanuj energię chroń klimat”.

20-06-2022 6:48

W styczniu 2022roku nasza szkoła przystąpiła do realizacji XII edycji kampanii „Szanuj energię, chroń klimat”. Prace przebiegały na trzech poziomach jednocześnie.

Koordynatorem klas I-III była Renata Baranowska, koordynatorem klas IV-VI była Barbara Ficoń - Szewczyk, a koordynatorem klas VII-VIII była Izabela Siuda.

Każda kategoria wiekowa mogła zrealizować 5 przeznaczonych dla niej zadań. Udało się to zrealizować koordynatorom klas I-III i VII-VIII. Klasy te przybiły symboliczną piątkę Detektywowi Kropelce i Mrówce.

Po każdym miesiącu dana kategoria wiekowa zamieszczała sprawozdanie na stronie internetowej szkoły i wysyłała do organizatorów konkursu relację z konkursowych działań w celu stworzenia społeczności zintegrowanej wokół wspólnej idei, dbałości o środowisko Bielska-Białej. Prace konkursowe trwały pięć miesięcy aż do maja.

7 czerwca 2022roku W Parku Słowackiego nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu. 14 czerwca 2022 roku odbył się w kinie Helios uroczysty Finał XII edycji konkursu „Szanuj energię, chroń klimat 2022”.

Uczennica klasy 3 B Julia S. zajęła III miejsce w kategorii klas I-III za wykonanie konkursowego komiksu.

Wszyscy koordynatorzy otrzymali nagrody i dyplomy „Nauczyciela z dobrą energią”. Renata Baranowska otrzymała także nagrodę za przygotowanie laureatki.