Szkolny konkurs literacko-fotograficzny "Mama i ja".

11-04-2022 14:02

Z okazji zbliżającego się dnia mamy ogłaszamy Szkolny Konkurs  literacko fotograficzny "Mama i ja". Konkurs jest skierowany do klas 1-8.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie fotografii lub napisanie wiersza.

Termin złożenia prac do 3 czerwca 2022 r. Prace przynosimy (opisane z tyłu - klasa imię i nazwisko). do sali nr 3 lub nr 5. Można wysłać do organizatorów na mobidziennik.

Więcej informacji u Elżbiety Targosz i Agnieszki Kasperek.

Jury szczególną uwagę będzie zwracać na kreatywność.

Zapraszamy do udziału w konkursie.