Wybory na Przewodniczącego Szkoły

25-09-2020 20:10

W najbliższy wtorek 29.09.2020 odbędą się wybory na Przewodniczącego Szkoły.

Plakaty kandydatów są wywieszone na "Sezamie" - gazetce Samorządu Uczniowskiego.

Prosimy, abyście na wtorek przynieśli z domu małą karteczkę z imieniem i nazwiskiem waszego kandydata.

Każdy z was może oddać tylko jeden głos.

W czasie lekcji członkowie Samorządu Uczniowskiego przejdą po klasach i zbiorą wasze głosy.

Po przeliczeniu, trzy osoby, które uzyskają najwięcej głosów, wybiorą między sobą przewodniczącego, zastępcę i sekretarza.

Zachęcamy do udziału w głosowaniu!

Poniżej można obejrzeć spot wyborczy kandydatów.