Wycieczka koła turystycznego na Halę Rycerzową

03-06-2022 12:04

Wycieczka na Halę Rycerzową odbyła się w dniu 28 maja. Uczestniczyli w niej członkowie Szkolnego Koła Turystycznego. Rozpoczęła się ona przejazdu pociągiem do Rajczy, gdzie przesiedliśmy się do busa, który zawiózł nas na początek szlaku zielonego w Rycerce Kolonii. Wędrowaliśmy najpierw do Schroniska PTTK na Przegibku, które jest położone na wysokości 1000 m.n.p.m. Stamtąd ruszyliśmy dalej na Halę Rycerzową, gdzie czekała na nas malowniczo położona bacówka. Po dłuższym odpoczynku zeszliśmy do Soblówki skąd czekał nas już tylko powrót do domu. W sumie przeszliśmy około 14 kilometrów. Humory dopisywały, podobnie jak pogoda :)

Kolejna wycieczka już jesienią. Zapraszamy!

Opiekunki Szkolnego Koła Turystycznego.