Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24-06-2022 15:20

W piątek 24 czerwca uczniowie odebrali świadectwa i dyplomy. Ten rok szkolny był – zarówno dla nich, jak i dla ich nauczycieli – niełatwy. Przez pandemię część zajęć musiała odbywać się zdalnie. Dodatkowym utrudnieniem okazała się również wojna na Ukrainie. Koniec roku szkolnego to czas podsumowań i nagród dla wyróżniających się uczniów pod względem nauki i w zachowaniu. Nie inaczej było w naszej szkole. Uczniowie za swój trud i wysiłek otrzymali nagrody i świadectwa z wyróżnieniem. Zakończenie roku szkolnego był szczególnym momentem dla uczniów klas ósmych dla których nauka w dotychczasowych murach szkolnych dobiegła końca. Podczas uroczystości wyróżniono uczniów, którzy wykazali się ponadprzeciętną aktywnością.

Decyzją kapituły Nagrodę „20” w roku szkolnym 2021/2022 w  kl. 1-3 otrzymują:

Najlepszy artysta – Hanna B. z klasy 3 b

Najlepszy sportowiec – Kornelia T. z klasy 1 a

Mistrz kultury osobistej – Tymoteusz Z. z klasy 2 c

Najlepszy uczeń – Martyna T. z klasy 3 a

Decyzją kapituły Nagrodę 20-tki w roku szkolnym 2021/2022 w kl. 4-8 otrzymują:

Mistrz kultury osobistej - Natalia S. 8c

Najlepszy sportowiec - Mukhammadekhson K. 7e

Najlepszy uczeń - Michał  S. 5b

Najlepszy artysta - Kamila K. 7b

Laureaci zostaną zapisani w Złotej Księdze 20-stki.

Wszystkim życzymy cudownych, bezpiecznych i słonecznych wakacji!

Zakończenie roku można zobaczyć pod linkami:

youtu.be/-q5a8j_lIAo klasy 7-8

youtu.be/nf7Jj3Cb_V8 klasy 4-6