„Zima w piosence i literaturze dziecięcej” - wielkie rozstrzygnięcie!

21-02-2020 23:04
20 lutego 2020 roku odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie konkursu „Zima w piosence i literaturze dziecięcej”.

Komisja wybierając zwycięzców brała pod uwagę przede wszystkim samodzielność wykonania pracy przez dziecko, zgodność z tematem konkursu oraz ciekawą formę wykonania.

Każdą szkołę mogły reprezentować tylko trzy prace, po jednej z danej kategorii wiekowej. Wyniki przedstawiają się następująco:

• Klasy pierwsze:     I miejsce uczennica klasy I b ze Szkoły Podstawowej nr 20

II miejsce uczeń klasy I a ze Szkoły Podstawowej nr 27

III miejsce uczennica klasy I a ze Szkoły Podstawowej nr 30
  • Klasy drugie:          I miejsce uczennica klasy II a ze Szkoły Podstawowej nr 27

II miejsce uczeń klasy II b ze Szkoły Podstawowej nr 37

III miejsce uczennica klasy II e ze Szkoły Podstawowej nr 30
  • Klasy trzeciej:          I miejsce uczennica klasy III a ze Szkoły Podstawowej nr 27

II miejsce uczennica klasy III a ze Szkoły Podstawowej nr 37

III miejsce uczeń klasy III b ze Szkoły Podstawowej nr 6

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!