Informacja o obiadach

31-08-2022 14:51

Ze względu na wiele pytań dotyczących spożywania przez dzieci posiłku w szkole, przedstawiam szczegółową informację istniejących możliwości:

1. Wykupienie  (jak dotychczas) obiadu abonamentowego (dwudaniowego z kompotem) w cenie 10 zł mały obiad, 12 zł duży obiad, ewentualnie samej zupy za 4 zł - opłata jak dotychczas na konto ajenta Pani Wiesławy Jodłowiec. Obiady będą wydawane od 5 września i najpóźniej do tego dnia należy dokonać przelewu lub wpłacić ajentowi gotówkę w kuchni i wypełnić kartę zgłoszenia dziecka na obiady.

2. Zadeklarowanie korzystania z gorącego posiłku (jednodaniowego - II danie lub danie jednogarnkowe) w cenie 7 zł (cena wrześniowa) poprzez mobidziennik do wychowawcy klasy, do 2 września. Dokonanie wpłaty do 5 września w wysokości 105 zł na konto dochodów szkoły:

Bank Pekao S.A.

Konto: 09124041421111001036234678

z dopiskiem - gorący posiłek, imię i nazwisko dziecka, klasa

Przedstawienie w kuchni dowodu wpłaty oraz wypełnionej karty zgłoszenia na gorący posiłek, najpóźniej w dniu rozpoczęcia wydawania posiłku tj. 12 września.

3. Kupowanie pojedynczych obiadów przez dziecko w wybrane dni.

Opłacanie obiadów abonamentowych i gorącego posiłku na kolejne miesiące musi nastąpić do 25 dnia miesiąca poprzedzającego tj. za październik - do 25 września, za listopad - do 25 października.

Uwaga!

W przypadku braku wpłaty w terminie i niedostarczenia dowodu wpłaty ajentowi, obiad/ gorący posiłek NIE BĘDZIE DZIECKU WYDANY!

Odpisy należy zgłaszać ajentowi do godz. 16.00 dnia poprzedzającego nieobecność dziecka osobiście, telefonicznie lub przez sms na nr telefonu: 664 774 616.

Proszę stosować powyższe zasady, ponieważ nie będą możliwe żadne odstępstwa.

Karta zgłoszenia na gorący posiłek jest dostępna tutaj.

Karta zgłoszenia  na obiady abonamentowe jest dostępna tutaj.

Ceny obiadów znajdują się na stronie internetowej szkoły.

Aleksandra Pękala